دختر تنها نماینده حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری امریکا با رونق بخشیدن به فعالیتهای اینترنتی در تلاش برای پیروزی جان مک کین در انتخابات ریاست جمهوری امریکا است.
 
به گزارش برنا،"مگان مک کین" چند روز مانده به انتخابات امریکا، وبلاگ شخصی خود را به مکانی برای تبلیغات انتخاباتی پدرش مبدل کرده است. بر اساس اعلام منابع خبری ایالات متحده، دختر مک کین در وبلاگش ضمن معرفی خود و خانواده اش به سوابق و تجربیات پدرش اشاره کرده و تعدادی عکس خانوادگی را نیز در معرض تماشای کاربران قرار داده است. وبلاگ مگان طی چند روز گذشته با هجوم انبوهی از بازدید کنندگان امریکائی همراه بوده و میزان کامنت های گذاشته شده برای مطالب وبلاگی وی از افزایش خیره کننده ای برخوردار بوده است.این در حالی است که سیندی مک کین، همسر جان مک کین نیز تا پیش از این با حضور در نشست‌های انتخاباتی و محافل سیاسی زنانه تلاشهای مضاعفی را برای جلب آراء به نفع همسرش آغاز کرده است.


علاوه بر همسر و دختر مک کین، سارا پیلین و طرفدارانش نیز فعالیتهای گسترده ای را در فاصله چند روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری امریکا آغاز کرده اند تا بر میزان آراء مک کین بیفزایند. در اوج اظهار بد بینی محافل سیاسی امریکا نسبت به پیروزی مک کین، مگان 24 ساله از طریق وبلاگ شخصی خود سعی دارد سوابق و توان پدرش را در مقایسه با اوباما پر رنگ تر جلوه دهد. وی در پاسخ به یکی از کاربرانش که از وی پرسید چرا با وجودی که خود جوان است از یک کاندیدای جوانی مثل اوباما حمایت نمی‌کند، گفت: جوان بودن برای اداره کشور بزرگی چون امریکا کافی نیست. مگان معتقد است امریکا به مردانی چون پدرش نیاز دارد که در برابر خطرات و مشکلات از جسارت کافی برخوردار باشند.دختر مک کین همچنین با شرکت در یک تالار گفتگو به جوانان طرفدار پدرش وعده داد که در صورت پیروزی جان مک کین آنها تحت پوشش حمایتهای تامین اجتماعی، از دغدغه به مراتب کمتری برخوردار خواهند بود.رسانه های امریکائی با دقت ویژه ای مطالب وبلاگ مگان را مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار می دهند. "جودیت" خبرنگار یک مجله اینترنی جوانان در این باره می گوید: مثلث سارا، سیندی و مگان تنها طی چند روز یک کارزار گسترده تبلیغاتی را به راه انداختند و از طریق ارتباط با جوانان سعی دارند آراء را به نفع مک کین تغیر دهند.


وی که خودش هنوز هیچگونه تصمیمی درباره شخصی که به آن رای خواهد داد، نگرفته می افزاید: نکته جالب در این کارزار متقاعد شدن بخش قابل توجهی از جوانان سیاه پوست به بهتر عمل کردن مک کین به عنوان رئیس جمهور امریکا است. با این حال جودیت خاطر نشان می کند که فضای اوبامائی جامعه امریکا به سادگی قابل تغیر نیست اما هر اتفاقی ممکن است روی دهد.


وبلاگ مگان اکنون یک قدم جلو تر از هر رسانه ای حرکت می کند چرا که آمریکایی ها حالا انتظار دارند به محض وقوع رویدادی، خبرش به آن ها برسد. آن ها برای انتشار روزنامه روز بعد صبر نمی کنند و خیلی زود تر به اینترنت مراجعه می کنند.

دسته ها :
شنبه یازدهم 8 1387
X